Ortaklıklar/Partnerler

İlk adi ortalığımı sanırım Serbest Muhasebeci Mali Müşavir Volkan Kıyıcı ile yaptım dersem yanlış olmaz. Kendisi çok hatırşinas bir insan olduğu için Üstat’ı Refik Loç’tan sonra mirasına sahip çıktı ve benim elimden tuttu. Yine bu süreçte Nedim Yaşar’ın gösterdiği destek hiçbir zaman unutulmayacaktır. İlk aylardan sonra 2017 üçüncü çeyreğine doğru yurtdışına hizmet vermemiz bu ortaklığı başka bir seviyeye çıkardı ve bugünkü sağlam birlikteliğimizi oluşturdu.

2018 yılının sonuna doğru ise Avukat Taha Hüseyin Çebi ile tanışmam ve kendisinin mükellefimiz, aynı zamanda bir dostumuz ve iş arkadaşımız olması sebebiyle daha sonra kurulacak Çebi Hukuk Bürosu şu anda tam uyum gösterdiğimiz bir partnerimiz olarak nitelenebilir.
Ağabeyi Ömer Çebi ki kendisi hem araştırma görevlisi olarak hem de THY’de kurumsal avukat olarak çok dolu bir kariyere ve CV’ye sahiptir. Beraber yürüdüğümüz bu yolda dostlarımız ve partnerlerimiz bizler için her açıdan kıymetlidir.

2020 yılının başında Serbest Muhasebeci Mali Müşavir Tolga Güvenç, ki kendisini kuzenim olarak değil “ağabeyim” olarak tanıtmak isterim, ile yaşadığımız zorlukları beraber aşma konusunda fikir birliğimiz ile Plutus Şirketleşme ve Müşavirlik Hizmetleri’ni hayata geçirdik. 

Ömer ve Taha Çebi tarafından kurulun hukuk bürosu Zincirlikuyu mevkiinde bir çok hukuk ve hukuk yan dalında faaliyetler göstermektedir.  Organizasyonumuzun bir partneri olarak Çebi Hukuk Bürosu ile sadece mali anlamda değil aynı zamanda sizlere kaliteli, dinamik ve çözüm odaklı hukuki çözümleri de sunabilmekteyiz.

 www.cebilaw.com

Kıyıcı Mali Müşavirlik sektörde toplam yirmi yıla yakın tecrübe ile sizlere en isabetli modern ve çağın gereklerini ihtiva eden hizmetleri mobil bir şekilde sunan 21. yüzyıl çağdaş müşavirliği sunmaktadır.


www.kycaccounting.com